Witam wszystkich!

Na imię mam Tomek ale zwą mnie „Michur”. Jestem instruktorem MSDT PADI, TEC instruktorem, instruktorem sidemount oraz TEC sidemount tej organizacji oraz instruktorem sidemount SDI oraz TDI. Prowadzę również kursy Advanced Nitrox oraz Deco Procedury TDI. Jestem również certyfikowanym nurkiem jaskiniowym organizacji IANTD. Od dobrych kilku lat zajmuję się konfiguracją sidemount i pracuję nad jej udoskonaleniem oraz jeszcze większą jej efektywnością. Chociaż sidemount wywodzi się z nurkowania jaskiniowego ostatnimi laty z powodzeniem stosowany jest również w nurkowaniach w wodach otwartych. Udało mi się opracować kilka procedur SM przydatnych w zestawie dwubutlowym oraz wielobutlowym (tzw. multistage sidemount diving). Ciągłe eksperymenty oraz doskonalenie umiejętności nie byłoby możliwe gdyby nie moja pasja i autentyczna miłość do tego sposobu nurkowania.

 

 


Na swoją stronę zapraszam wszystkich; nieświadomych, poczatkujących oraz bardziej zaawansowanych nurków SM, którzy poszukują informacji na temat tej konfiguracji lub borykają się z problemami, które ciężko im w pojedynkę rozwiązać.
Zapraszam również na prowadzone prze ze mnie kursy Basic Sidemount oraz zaawansowany Tec Sidemount. Ci, których miałem już przyjemność gościć potwierdzą, że łatwo nie jest. Ale nie chodzi o to by łatwo było w trakcie kursu…łatwiej ma być po nim. Po kursie Tec SM zapraszam na kursy Advanced Nitrox oraz Deco Procedures w tejże właśnie konfiguracji.
Oprócz kursów sidemount prowadzę oczywiście również kursy Backmount od podstawowych po zaawansowane. (szczegóły w zakładce kursy)

Zapraszam do przeglądania galerii zdjęć oraz filmów instruktażowych.
Pozdrawiam
Tomek „Michur” Michura